Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowa gazeta trafiła do skrzynek. O sukcesach Krzysztofa Żuka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 listopada 2016 r. o 21:12 Powrót do artykułu
Dodałbym pozapadane studzienki na Zemborzyckiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin jest jaki jest. Wiele kasy poszło w p… Teraz zostały długi, korki od kieliszka, gejpasy na ulicach i CSK ku chwale jednej kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
pisowskie dziady stadion w tym roku będzie na plusie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion będzie na plusie,  Kopernik była kobietą,  Bolek nie był Bolkiem,  a kasa z Lublina nie wyparowała i długów. ie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są sukcesy jest gazeta i fakty w mieście, a niektorym niudacznikom" KOPARA "opada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ten człowiek powinien zostać zdjęty ze stanowiska , tak robi dużo inwestycji dla Lublina ale nie liczy się z tym że przez swoją praktykę niszczy innych małe firmy ZERO POMOCY !!!!!!!! TAKI MAMY MAGISTRAT !!!!panie ŻUK robisz remont LITEWSKIEGO co było powiedziane będziemy działąć ETAPAMI a nie GÓWNO MNIE OBCHODZI ZAMKNIJMY WSZYSTKO , rób tak dalej cały deptak będzie pusty !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego odnoszę wrażenie, że pod artykułem komentarze wypisuje jedna i ta sama osoba ciągle atakująca Żuka i próbująca go obwiniać za wszystkie nieszczęścia tego świata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki niemu Lublin się zaczął rozwijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadające bezrobocie to jego zasługa - ściągnął do Lublina Ursusa, wypełnił szczelnie strefę ekonomiczną a wszystko co najlepsze dopiero przed nami bo już powstają biurowce, które w niedalekiej przyszłości dadzą kolejne kilka tysięcy miejsc pracy. Duże środki wydawane na poprawę infrastruktury, budowa obiektów sportowych i oświatowych. Ja go oceniam na mocne 5 bo wydaje się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien rządzić przez kolejnych kilka kadencji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daje 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie żałuję, że na niego głosowałam. To był dobry wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój wpis z początku ankiety zdjęty bo lubelskie małe GWno ( AGORA ) zlikwidowała za to dała klakierskie linki pachołków Łysonia. W końcu POkraczna brać niech POda co zrobił nasi GWnojad w Lublinie. Czy osrał gacie czy nasrał w gacie. I jedno i drugie to wg POkrak sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry merytoryczny prezydent trzymający się z dala od polityki i partyjnych wojenek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dla mnie ten człowiek powinien zostać zdjęty ze stanowiska , tak robi dużo inwestycji dla Lublina ale nie liczy się z tym że przez swoją praktykę niszczy innych małe  firmy   ZERO POMOCY  !!!!!!!! TAKI MAMY MAGISTRAT !!!!panie ŻUK robisz remont LITEWSKIEGO co było powiedziane  będziemy  działąć ETAPAMI  a nie GÓWNO MNIE OBCHODZI ZAMKNIJMY WSZYSTKO  , rób tak dalej cały deptak będzie pusty !!!!!!
Cała prawda!!  Dodałbym jeszcze, że gówno Go obchodzą małe firmy wykonawcze. Zawsze musi wszystko brać budimex!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fani lubelskich inwestycji i samego prezydenta nigdy mnie nie mogą zadziwiać. Zastanawiam się czy te wychwalania dokonań prezydenta to spłacanie wdzięczności za posady, pomoc w załatwianiu intratnych kontraktów czy poprostu czysta ślepa wiara, że nikt nie upomni się o zadłużenia jakie nasz tak wspaniały prezydent dokonał dla zaspokojenia własnych ambicji i możliwość piastowania urzędu. kosztem swoich mieszkańców. Inwestycje cieszą,  ale by służyły mieszkańcom należy realizować je tak by nie wyciągaly dodatkowych kosztów którymi wcześniej czy później obciąża domowe budżety zwykłych ludzi. Lublin to trzecie zadłużone miasto w Polsce a Lubelszczyzna w ogonie o najniższym dochodzie na jednego mieszkańca z posrod 16 wojewodztw. Zaczynacie przypominać mi tych frankowiczow którzy biorąc kredyt we frankach myśleli że będą cwansi od kredytobiorców w złotówkach a jak wyszło to wszyscy wiedzą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagadka: Kto powołał Żuka do rady nadzorczej PZU? podpowiedź: C....j z tą Polską Wschodnią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzuciłem nie czytając.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 12 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...